NIKE PHANTOM GT

DOPRACOWANE DO PERFEKCJI

Projektowanie modelu Phantom GT zaczęło się od prostego pytania: w jaki sposób Nike Football może zapewnić zawodnikom Phantom jeszcze lepsze wyniki? Na boisku wyróżnia ich niezwykła dynamiczność oraz precyzja podczas podań, zwodów i strzałów. Mając to na uwadze, projektanci Nike Football stworzyli dla nich jeszcze doskonalsze buty, które pomogą im uwolnić ich wrodzoną kreatywność.

Po raz pierwszy w przypadku butów Nike Football wykorzystano fakturę generatywną na cholewce, by zapewnić zawodnikom przyczepność. Na podstawie danych z badań Nike Sport Research Lab (NSRL) dotyczących tego, w jaki sposób piłka i but wzajemnie na siebie oddziaływają podczas podań, zwodów i strzałów, eksperci od projektowania generatywnego byli w stanie dokładnie określić, gdzie i pod jakim kątem umieścić fakturę generatywną, oraz jaka powinna być jej grubość, by zwiększyć kontrolę nad piłką.


NIKE MERCURIAL

PIEKIELNIE SZYBKIE

Zwiększ szybkość i zwinność, grając w niewyobrażalnie lekkich i wytrzymałych lankach Nike Mercurial . Bądź jeszcze szybszy i zdeklasuj przeciwników na boisku, mając na nogach nowe Nike Mercurial z paczki Daybreak Pack

Przy tworzeniu cholewki Flyknit zastosowano rewolucyjną przędzę, która sprawia, że but jest lżejszy i wytrzymalszy niż jego poprzednie wersje. Aby uzyskać jeszcze lepszą kontrolę nad piłką zarówno na suchej, jak i mokrej murawie, na cholewkę została nałożona powłoka ACC.

NIKE TIEMPO

GENIALNE DOPASOWANIE

Nike Tiempo Legend VIII zyskał doskonały wygląd z blokowym błękitem dominującym z tyłu buta. Owijającym się wokół pięty Quadfit Mesh, kończącym się tam, gdzie najwyższej jakości, niezszywana skóra K-Leather przejmuje biel. Pod tą zewnętrzną warstwą znajduje się tunel Flyknit, który otacza śródstopie, zapewniając indywidualne dopasowanie. Logo Swoosh, sznurowadła, język i kołnierz są w kolorze czarnym, co stanowi kontrast dla dwóch głównych kolorów.