adidas Inflight Pack

Nowa paczka od niemieckiego giganta poruszyła rynek. Nie tylko dlatego, że pojawia się tu but, który wyznacza nowe granic szybkości, klejnot korony innowacyjności - X Ghosted, ale również z powodu spektakularnego wyglądu pozostałych modeli pozostałych linii - PredatorNemeziz i Copa. Na którą linię Ty się zdecydujesz?


ADIDAS X Ghosted+
Oczekiwanie na premierę nareszcie dobiegło końca. Jesteście ciekawi efektów? Profesjonalny model korków z linii X pod względem technologicznym został całkowicie odmieniony. Ultralekka konstrukcja półprzeźroczystej bezszwowej cholewki Mirageskin przypominającej ducha zapewnia doskonałe dopasowanie niczym druga skóra. Sekret dopasowania tkwi także w konstrukcji sprężynowej podeszwy wewnętrznej, dzięki której powietrze jest wysysane z buta na zewnątrz. Podeszwa Speedframe ze wstawką Carbitex z włókna węglowego dodatkowo obniża wagę buta, dając jednocześnie niewiarygodną przyczepność, co przekłada się na przyspieszenie. I oczywiście elegancka i atrakcyjna kolorystyka skoncentrowana wokół bieli i złota. Kolejne ukłony w kierunku prędkości tkwią tutaj w szczegółach, między innymi w trzech paskach inspirowanych skrzydłami sokoła wędrownego - najszybszego stworzenia na ziemi.ADIDAS COPA

adidas Royal Blue to kolor nowych modeli linii Copa. Ten skórzany but zapewni graczom esencję klasyki. Nie myślcie jednak, że jest archaiczny. O nie! Zawiera mnóstwo technologii, które dostosowują się do nowoczesnej piłki nożnej. Klasa sama w sobie.ADIDAS NEMEZIZ

Kolorowy i krzykliwy wygląd butów Leo Messiego nie pozwoli Ci przejść niezauważonym. Linia dla zwinnych, kreatywnych i odważnych graczy. Inspiracją dla cholewki są takie dyscypliny jak boks, balet czy sztuki walki, w których bandaże funkcjonalne są niezbędne.


ADIDAS PREDATOR

W nowej kolorystyce adidas Predator szczyci się złotem, czernią i bielą. Kultowy i przełomowy model zachowuje cechy technologiczne poprzednich modeli. 406 kolców, które dają siłę uderzeniom wraz z miękką cholewką przekonały do siebie Paula Pogbę, Ivana Rakitica czy Dele Alli.